+14 68 60 161

szkolabiesiadki@wp.pl

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

„Klasa z Drewna”

Dzięki udziałowi w programie nasza szkoła wzbogaciła się o liczne pomoce dydaktyczne zwiększające świadomość ekologiczną uczniów. Pojawiły się również bardzo przydatne: mobilna tablica korkowa, ścianka prezentacyjna korkowa, 8 tablic korkowych ściennych oraz szafa na przechowywanie pomocy dydaktycznych. Do wykorzystania przez młodzież został zakupiony również stolik oraz krzesła.

Nie zapomnieliśmy również o naszym „braciach mniejszych”. To dla nich zakupiono
i zamontowano budki i karmniki.

Zadania realizowane w ramach projektu „Klasa z Drewna” są współfinansowane ze środków Funduszu Leśnego, którego dysponentem jest Dyrektor Generalny Lasów Państwowych.

Anna Korczyńska

Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]

Ułatwienia dostępu