Konkursy organizowane przez Szkolne Koło Wolontariatu

Dnia 22 grudnia nastąpiło oficjalne rozstrzygnięcie dwóch konkursów organizowanych przez Szkolne Koło Wolontariatu. Pierwszym z nich był konkurs na Rękodzieło Artystyczne. Poziom zgłoszonych prac był bardzo wysoki i komisja miała duży problem z wyłonieniem zwycięzców spośród 27 zgłoszonych dzieł. Ostateczne, postanowiono przyznać nagrody następującym osobom: I miejsce ex aequo: Klaudia Rzepa / Marek Sułek. II miejsce ex aequo: Julian Bukowiec / Nikodem Biel. III miejsce Olivier Stąśko. Następnie ogłoszone zostały wyniki konkursu na Logo SzKW. Tutaj jednogłośnie zwyciężyła praca wykonana przez Maję Musiał. Organizatorzy dziękują prezesowi spółki „Eko Gnojnik” p. Markowi Białka, za ufundowanie nagród w wyżej wymienionych konkursach.