+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Opera w Krakowie

3 marca 2020 roku uczniowie kl I oraz przedszkolaki z chętnymi rodzicami udali się na wycieczkę do Opery w Krakowie na spektakl pt. ,,Muzyka i magia”. Fantastyczna podróż   w magiczną krainę muzyki i baśni oczarowała dzieci niezwykłością zdarzeń. Za sprawą magicznej muzyki pojawiły się na scenie Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Królewna  Śnieżka i wielu innych bohaterów opowieści dla dzieci. Niestety w szlachetnej pracy Czarodzieja przeszkadza hałaśliwy potwór Bumtararam, który zakłóca czarodziejskie sztuczki.  Sprawia on, że na scenie panuje chaos, a w  bajkach wszystko się plącze i miesza. Akcja poważnie się komplikuje, tworząc niespodziewane, absurdalne i zabawne sytuacje. Na szczęście zjawia się Profesor Badacz, specjalista w dziedzinie bajkoznawstwa i baśniologii stosowanej. Wszystko dobrze się skończyło a my radośni i zadowoleni wróciliśmy do swoich domów.                                             

B. Witek

ığdır mutlu son
Comments are closed.