+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

     Dnia 28 maja 2018 r. odbył się Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej, którego organizatorem była Publiczna Szkoła Podstawowa w Gnojniku oraz Młodzieżowa Rada Gminy Gnojnik we współpracy ze Stowarzyszeniem “Pomocna Dłoń”. Konkurs skierowany był dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, członków stowarzyszeń i klubów seniora działających na terenie powiatu brzeskiego. Celem konkursu było przede wsystkim uczczenie 100  rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, kultywowanie pamięci o wydarzeniach, które zmieniły losy Ojczyzny, 

   Uczennice naszej szkoły: Klaudia Kozdrój, Emilia Hawryłko oraz Paulina Dudek jako zespół instrumentalny zaprezentowały „Pieśń Kronikę” Marka Grechuty i zdobyły wyróżnienie w tym konkursie. Serdecznie gratulujemy dziewczynom.

LINK:   Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej 

                                                           

Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]