+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Powitanie wiosny

        W dniu 23 marca dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie pożegnania zimy i powitania wiosny. Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie. Ogromne emocje wśród naszych przedszkolaków, wzbudziły piękne, kolorowe Marzanny wykonane przez mamy naszych przedszkolaków.Marzanny zgodnie z naszym zwyczajem wykonane były z bibuły, słomy i gazet. „Zimowe panny” czekały w przedszkolu, aż nastanie dzień, w którym wyruszą na długo oczekiwany pochód. Przedszkolaki z wszystkich grup przy słowach krótkiej rymowanki wraz z wychowawczyniami spaliły kolorowe kukły mając nadzieję, że wiosna zawita już na stałe.

                                                                                                                                         R. Klecka

{galeria}wiosnaprz18{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.