Pożegnania nadszedł czas……

Zakończenie roku szkolnego jest bardzo ważnym wydarzeniem, zwłaszcza dla sześciolatków, gdyż jest to dla nich pożegnanie się z rolą przedszkolaka. Dzieci z grupy “Słoneczka ” i “Biedroneczki” uroczyście pożegnały swoje Panie – zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz recytatorskie. Dzieci opuszczające zerówkę, po raz ostatni przygotowały program artystyczny, który zaprezentowały zaproszonym gościom. Absolwenci zostali pożegnani przez młodszych kolegów i koleżanki , które zaśpiewały dla nich piosenkę oraz życzyły im samych dobrych dni w szkole. My również życzymy Naszym Wspaniałym Absolwentom, aby szkoła przynosiła im wiele radości i okazji do zdobywania nowej wiedzy. Wszystkie dzieci na pamiątkę ukończenia przedszkola otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.

B. Witek