Pożegnanie ósmoklasistów

23 czerwca 2022 r. to kolejny ważny dzień w historii naszej szkolnej społeczności. Podczas uroczystej akademii pożegnaliśmy ósmoklasistów, którzy zakończyli swoją edukację w murach naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego, a następnie, w podniosłej atmosferze, odbyła się ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły i ślubowania absolwentów.

Pani Dyrektor, podczas swojego przemówienia, skierowała ciepłe słowa do wszystkich zebranych, dziękując za wspólne lata nauki, radości i trosk. Wraz z wychowawcą wręczyła świadectwa ukończenia szkoły podstawowej uczniom oraz listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców. Uczniowie, którzy każdego roku wyróżniali się w nauce, otrzymali listy pochwalne. Nie zabrakło również tradycyjnych „upominków na szczęście” przekazanych przez siódmoklasistów.

B. Hawryłko