+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Pożegnanie Absolwentów

„Życie składa się z przywitań i pożegnań” (Wiktor Hugo)

Dnia 17 czerwca 2019r. spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, aby pożegnać tegorocznych absolwentów. Dla uczniów klasy VIII zakończył się właśnie pewien etap w ich życiu. Wielu z nich pójdzie w swoją stronę, zaczynając nowe życie w wybranej przez siebie szkole średniej.

Pani Dyrektor przywitała serdecznie, rodziców, nauczycieli, a przede wszystkim bohaterów dnia – absolwentów szkoły. Pogratulowała im sukcesów w nauce, życzyła wszystkim wielu dobrych dni teraz i w przyszłości, zdanych egzaminów maturalnych i zawodowych. Następnie wręczyła listy gratulacyjne oraz nagrody zasłużonym uczniom, a także podziękowania rodzicom.

Absolwenci podziękowali młodszym koleżankom i kolegom za wszelkie dowody sympatii i wspólnie przeżyte chwile, złożyli na ręce Dyrekcji i Kadry nauczycielskiej kwiaty z podziękowaniem za ich życzliwość, która spowodowała, że poczuli się bezpieczniej w naszej szkole, a także za to, że wprowadzili ich w świat nauki, wpoili idee i pomogli wytyczyć ścieżki, którymi będą mogli podążać do końca życia. 

Drodzy Absolwenci!

Żegnamy Was życzeniami płynącymi z głębi serca. Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszy radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja. Trzymamy za Was kciuki i tak jak Wy, pragniemy byście zdali egzamin maturalny i zawodowy, a w przyszłości byli studentami, przedsiębiorcami, dobrymi pracownikami.

Życzymy Wam szerokiej drogi! Jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek rzuci Was los, będziecie godnie reprezentować naszą szkołę. Pamiętajcie też, że jej drzwi będą dla Was zawsze otwarte.

                                                                                                                                                                     B.Hawryłko

Kocaeli escort

Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]