+14 68 60 161

szkolabiesiadki@wp.pl

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Projekt „Małopolska Akademia Rodzica 2023”

W ramach realizacji projektu „Małopolska Akademia Rodzica 2023” PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO realizacja działań profilaktycznych oraz wspierających wychowawczą i edukacyjną funkcję poradni psychologiczno-pedagogicznych poprzez przystępniejszy dostęp do fachowca, który objąłby dzieci i młodzież albo dzieci, młodzież oraz rodziców bezpośrednią pomocą psychologiczno-pedagogiczną, w ramach zadania: „Małopolska Akademia Rodzica 2023” realizowanego w 2023 roku przez Powiat Brzeski Konsultanci Mobilni odwiedzili Publiczną Szkołę Podstawową w Biesiadkach. Zapoznali oni uczniów z projektem oraz przeprowadzili działania, podczas których uczniowie klasy siódmej mogli porozmawiać na temat związany z wyborem drogi edukacyjno-zawodowej. Młodsi uczniowie zostali zdiagnozowani logopedycznie pod kątem wad wymowy.  Do zespołu Konsultantów Mobilnych dołączyła kolejna osoba – psycholog, który przeprowadził badania z uczniami. Konsultanci przeprowadzili także rozmowy z rodzicami uczniów.

Serdecznie dziękujemy Paniom Agnieszce Lambert-Gaudnik, Anecie Witek oraz Gabrieli Dziedzic za przeprowadzenie projektu w naszej szkole w ramach wsparcia psychologiczno-pedagogicznego.

Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]

Ułatwienia dostępu