Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

146860161

zsp@biesiadki.sp.net.pl

07:00 - 15:00

Poniedziałek- Piątek

Konkurs SKO “Ozdoba świąteczna”

Dnia 22 grudnia 2023r. podczas wigilii szkolnej został rozstrzygnięty konkurs SKO, którego celem było wykonanie ozdób bożonarodzeniowych. W rywalizacji mogli wziąć udział wszyscy chętni uczniowie z naszej szkoły. Prace były bardzo staranne, estetyczne i pomysłowe, a było ich aż 32. Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców.

Oto zwycięzcy : I miejsce ex aequo Amelia Malisz, Alan Malisz, II miejsce ex aequo Franciszek Pabjan, Emilia Oleksy, III miejsce ex aequo Wiktor Gagatek, Nikodem Biel, Hubert Niemiec, Wyróżnienie: Marek Sułek, Nikola Jewuła, Jan Bychawski. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]

Ułatwienia dostępu