+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Przegląd palm i koszy wielkanocnych 2018

   Jak co roku na terenie naszej szkoły odbył się przegląd palm i koszy wielkanocnych. Jego celem było kultywowanie ludowej tradycji związanej z obrzędami wielkanocnymi oraz prezentowanie artystycznych uzdolnień uczniów. W przeglądzie zaprezentowano 8 dużych palm. Wszystkie razem można było podziwiać podczas Niedzieli Palmowej w  Kościele Parafialnym w Biesiadkach.  Oprócz palm uczniowie przygotowali również koszyki wielkanocne. Pisanki i całe kosze kolorowych ozdób sprawiły, że szkolny korytarz rozpromienił się różnorodnością barw. Pragniemy przy tej okazji podziękować Rodzicom za pomoc w ich wykonaniu.

                                                                                                                                                                        B. Hawryłko

 {galeria}przeglad18{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]