Rozstrzygnięcie konkursu „Bezpiecznie w wirtualnym świecie”

W tym roku już po raz piąty włączyliśmy się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnowie pod hasłem „Bezpiecznie w wirtualnym świecie”.

Zadaniem uczestników było wykonanie dwustronnej zakładki do książki (klasy 1-4) oraz memu internetowego (klasy 5-8) nawiązujących do hasła konkursu.

Spośród 190 prac zgłoszonych do konkursu, na uznanie jury zasłużył mem wykonany przez ucznia naszej szkoły z klasy VII a, Bartłomieja Bukowca, który zajął III miejsce. Niestety nie udało nam się uzyskać nagrody w kategorii zakładka do książki. Laureatowi gratulujemy. Wszystkim uczniom, którzy poświęcili swój czas, aby wykonać ciekawe prace, dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Małgorzata Gawlik