Św. Mikołaj w przedszkolu

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. W środę 6 grudnia przedszkolaki już od rana czekały na Mikołaja, nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka. I już wiadomo było, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Długo oczekiwany Gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Każdy przedszkolak otrzymując prezent obiecał, że będzie bardzo grzeczny. Święty Mikołaj miał także prezenty dla obu grup przedszkolnych. Dziękujemy Święty Mikołaju za prezenty i zapraszamy do nas za rok!

R.Klecka

[testimonial_rotator id=255]