+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Światowy Dzień Pluszowego Misia

     W piątek 24 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. W tym dniu najważniejszymi gośćmi w naszym przedszkolu były pluszowe misie przyniesione przez dzieci z domu. Po śniadaniu wszystkie trzy grupy zebrały się w jednej sali, by rozpocząć wesołą zabawę. Na początku wszystkie dzieci zaprezentowały i przedstawiły swoje misie kolegom i koleżankom oraz odśpiewały im głośne „100 lat”. Następnie odbyły się tańce z maskotkami, zabawy z chustą animacyjną , nauka piosenki „Miś moim przyjacielem jest” oraz kolorowanie postaci misia. Później wszystkie dzieci wraz z wychowawczyniami upiekły pyszne ciasteczka w kształcie misia, które degustowały już w przedszkolu a także zabrały do domu. Zabawa w misiowej krainie wszystkim sprawiła ogromną radość. Na pewno powtórzymy ją w przyszłym rok. 

                                                                                                                                                          R. Klecka

{galeria}przed_dzenmisia{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]