Święto Niepodległości Polski

Wszystkie przedszkolaki już od najmłodszych lat wiedzą, że mieszkają w Polsce, że są Polakami, ale wiedzą również, że były takie czasy kiedy Polski nie było na mapie przez wiele lat. Dlatego należy się cieszyć, że żyjemy w wolnym kraju, że możemy chodzić do przedszkola, szkoły, ale należy pamiętać o tych, którzy polegli w obronie naszej Ojczyzny. Przedszkolaki włączyły się w obchody 11 Listopada przygotowane przez uczniów szkoły. Dodatkowo pięcio i sześciolatki przygotowały montaż słowno – muzyczny dla środowiska lokalnego i wystąpiły w Domu Ludowym 10 listopada 2019r. podczas projektu ,,Niepodległość – niech łączy pokolenia” realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju wsi Biesiadki ,,TRADYCJA I ROZWÓJ” .                                                                               Dziękuję dzieciom i ich rodzicom za duże zaangażowanie i liczny udział we wspólnym świętowaniu.

B. Witek