+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas w dniu 11 lutego. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, policjantów, strażaków, żołnierzy, Spider-Mana, Batmana itd., nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły biorąc udział we wspólnych zabawach i konkursach. Muzyka porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka i  Kaczuch. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na soczek oraz słodką przekąskę, jak również pysznego pączka , gdyż zabawa karnawałowa zbiegła się u nas z ,,Tłustym czwartkiem”

            Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie
             w przygotowanie pięknych balowych strojów.
            Kolejny bal karnawałowy już za rok 🙂

B.Witek

afyon mutlu son
Comments are closed.