+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Wycieczka piesza do Charzewic i Melsztyna

     1 czerwca 2018 r. wzięliśmy udział w wycieczce pieszej do miejsca pamięci narodowej jakim są cmentarze żołnierzy poległy podczas I wojny światowej w Charzewicach. Wyruszyliśmy po godz. 9.00. Nie zapomnieliśmy o wygodnych butach, pelerynach przeciwdeszczowych oraz podręcznej apteczce. Maszerowaliśmy wszyscy ok. 12km, podziwiając uroki krajobrazu, a także pogłębiając wiedzę na temat historii naszego regionu. 

Podczas wycieczki oprócz cmentarza żołnierzy poległych podczas I wojny światowej zwiedziliśmy również ruiny Baszty w Melsztynie. Po posileniu się pizzą w plenerze udaliśmy się na deser do restauracji “Podzamcze”. Ponieważ trasa była długa, drogę powrotną do szkoły zaplanowaliśmy autokarem. 

Dla nas wszystkich był to czas turystyki i bezpośredniego obcowania z przyrodą. Wędrówka pozwoliła nam przyjemnie spędzić czas i jednocześnie wykonać trening usprawniający nasze ciało i zdrowie. 

                                                                                                                                                       M.Gawlik

Comments are closed.