+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Dzień Babci i Dziadka 2017

  W styczniu, jak co roku  zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Na tą uroczystość dzieci zaprosiły swoje kochane babcie i dziadków. Przygotowały dla nich specjalny występ, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.  Z pewnością niejednej babci i dziadkowi, łezka zakręciła się w oku. To był naprawdę wspaniały dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny udowodniły nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po występie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek podczas którego zostali obdarowani przez dzieci własnoręcznymi przygotowanymi. 

                                                                                                                                          Bernadeta Witek

{galeria}dzienbabciprz{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.