+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Podsumowanie innowacji czytelniczej w klasie II

16 marca 2021 r. uczniowie klasy II wzięli udział w konkursie czytelniczym będącym podsumowaniem innowacji czytelniczej wdrażanej w naszej szkole pod hasłem „Nauczanie przez czytanie”. Konkurs sprawdzał wiedzę z lektury „Asiunia” i  miał charakter testu, w którym można było uzyskać 21 punktów. W pierwszej turze konkursu maksymalną ilość punktów zdobyło czworo uczniów:  Julia Szot, Zuzanna Gnyla, Alan Malisz, Kacper Niedziela i to miedzy nimi rozegrała się walka o podium. W etapie finałowym uczniowie Ci odpowiadali na dodatkowych 10 pytań. Po finałowych zmaganiach na pierwszym miejscu uzyskując ponownie maksymalną ilość punktów znalazł się Alan Malisz, drugie miejsce ex aequo zajęli Julia Szot i Kacper Niedziela, natomiast na miejscu trzecim uplasowała się Zuzanna Gnyla.

Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie:  wychowawca klasy Kinga Anioł – Bukowiec, nauczyciel świetlicy Barbara Hebda oraz nauczyciel bibliotekarz Małgorzata Gawlik. Wyróżnieni w konkursie uczniowie otrzymali dyplomy, nagrody książkowe oraz ocenę z edukacji polonistycznej.

Wszystkim gratulujemy dużej wiedzy i zachęcamy do czytania, gdyż, jak mówił Cyceron, „Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia    w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach”.

maraş mutlu son
Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]