+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Projekt „Jeżdżę z głową”

     W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do projektu „Jeżdżę z głową.” Miał on na celu zagospodarowanie czasu wolnego dzieci, w tym szczególnie zdobycie umiejętności podstaw poprawnej techniki jazdy na nartach z zachowaniem elementarnych zasad bezpieczeństwa, Współfinansowany był on przez Urząd Marszałkowski w Krakowie, Gminę Gnojnik oraz rodziców uczniów biorących udział w szkoleniu. Zgłosiło się do niego 18 uczniów z klas IV- VI. Zajęcia prowadzone były na stoku narciarskim w Jastrzębiej. Łącznie kurs obejmował 20 godzin nauki jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Początki były trudne, o czym świadczą zarejestrowane na filmie pierwsze kroki na nartach, stawiane przez naszych uczniów.  Instruktorzy wykazali się dużą cierpliwością i zrozumieniem. Niejednokrotnie powtarzali, że każdy ma szansę nauczyć się jeździć. I tak się też stało. Można stwierdzić, iż uczniowie opanowali na dobrym  poziomie podstawowe elementy techniki jazdy na nartach, co w przyszłości pozwoli im na dalsze samodzielne już doskonalenie Na zakończenie kursu uczestnicy zjechali z dużego stoku. Ci, którzy radzili sobie lepiej mogli na dużym stoku ćwiczyć już na drugich zajęciach. Po ostatnich zajęciach wszyscy zostali zaproszeni na kiełbaskę z grilla, otrzymali również pamiątkowe dyplomy. 

                                                                                                                                                   M.Gawlik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.