+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Żegnaj Zimo! Witaj Wiosno!

      21 marca skończyła się zima i rozpoczęła kalendarzowa wiosna. Zgodnie z tradycją nasze przedszkolaki jak co roku pożegnały zimę i przywitały wiosnę. Już tydzień wcześniej z pomocą swoich wychowawczyń, dzieci we wszystkich trzech grupach przedszkolnych przygotowały Marzanny symbolizujące odchodzącą zimę, a 21 marca udaliśmy się na stadion w Żerkowie, gdzie wierszami oraz piosenkami z wielką radością pożegnaliśmy kukłę i paląc ją prosiliśmy, aby odeszła i już nie wracała. Wiosenną piosenką i z uśmiechem na twarzy powitaliśmy natomiast najpiękniejszą porę roku – Wiosnę.

                                                                                                                                        B.Witek

{galeria}prz_zima{/galeria}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.