Żegnaj Zimo! Witaj Wiosno!

21 marca skończyła się zima i rozpoczęła kalendarzowa wiosna. Zgodnie z tradycją nasze przedszkolaki jak co roku pożegnały zimę i przywitały wiosnę. Już tydzień wcześniej z pomocą swoich wychowawczyń, dzieci we wszystkich trzech grupach przedszkolnych przygotowały Marzanny symbolizujące odchodzącą zimę, a 21 marca udaliśmy się na stadion w Żerkowie, gdzie wierszami oraz piosenkami z wielką radością pożegnaliśmy kukłę i paląc ją prosiliśmy, aby odeszła i już nie wracała. Wiosenną piosenką i z uśmiechem na twarzy powitaliśmy natomiast najpiękniejszą porę roku – Wiosnę.

B.Witek

{galeria}prz_zima{/galeria}